еМагазин

Tag : нестабиност

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Утре локална нестабилност со пороен дожд и грмежи

Редакција
Времето утре ќе биде локално нестабилно, проследено со пороен дожд и грмежи, соопшти Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). Минималната температура ќе биде во интервал од...