еМагазин

Tag : Никица Корубин

Македонија

Никица Корубин од ЛДП ќе делува како независен пратеник

Редакција
Никица Корубин од Либерално-демократската партија на својот Фејсбук профил, најави дека од денеска ќе настапува како независен пратеник и во рамки на ЛДП ќе делува како...