еМагазин

Tag : нова година.честитка

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Семејна новогодишна честитка и од Милошоски

Редакција
Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски традиционално Новата година ја честита со семејна фотографија. Така е и годинава. “Беше тешка година, но ти благодариме Дедо Боже...