еМагазин

Tag : оддел

Македонија

Поради несовесната директорка, можно затворање на цел оддел на Клиниката за кожни болести

Редакција
Поради несовесната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска, која е четвртиот случај на заразено лице со коронавирусот во Македонија и која не...