еМагазин

Tag : Клиниката за кожни болести

Македонија

Поранешната директорка на Клиниката за кожни болести, Биљановска пуштена на домашно лекување

Редакција
Поранешната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска е пуштена од Инфективната клиника и моментално е на домашно лекување, информираше министерот за здравство,...
Македонија ТОП СТОРИИ

Кривична за поранешната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца-Биљановска

Редакција
Поранешната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска заработи кривична пријава од Министерството за внатрешни работи, затоа што не ја почитувала мерката за...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила директорката на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска

Редакција
Несовесната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска, која е едно од новите лица заразено со коронавирусот стана топ тема во јавноста и...
Македонија

Поради несовесната директорка, можно затворање на цел оддел на Клиниката за кожни болести

Редакција
Поради несовесната директорка на Клиниката за кожни болести, Нина Цаца Биљановска, која е четвртиот случај на заразено лице со коронавирусот во Македонија и која не...