еМагазин

Tag : огревно

БЕСПАРИЦА ТОП СТОРИИ

Огревното дрво на ЈП „Национални шуми“ поскапе за 20%

Редакција
Огревното дрво на ЈП „Национални шуми“ се продава по 20 проценти повисока цена, откако стапи во сила одлуката на Управниот одбор на претпријатието од 21...