еМагазин

Tag : олимпиец

ЖИВОТ

(ВИДЕО) Олимпискиот вицешампион Георгиевски му демонстрираше на Пендаровски што знае

Редакција
Олимпискиот вицешампион Дејан Георгиевски демонстрираше дел од својот репертоар во Кабинетот на претседателот Стево Пендаровски со кого имаше средба. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ (Фото) Олимпиецот Георгиевски доби...