еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Олимпискиот вицешампион Георгиевски му демонстрираше на Пендаровски што знае

Олимпискиот вицешампион Дејан Георгиевски демонстрираше дел од својот репертоар во Кабинетот на претседателот Стево Пендаровски со кого имаше средба.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Олимпиецот Георгиевски доби уште 800 илјади денари награда од Владата

Тренерите на Дејан Георгиевски се откажаа од парите од Владата ќе му ги дадат нему: „Доволен ни е историскиот сребрен медал“

Прв медал за Македонија по 21 години: Сребро за Георгиевски на Олимписките игри во Токио

Фото/видео: Кабинет на претседателот

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Водителот Марко Новески стана татко, доби близнаци

Редакција

Променливо време со повремен дожд до четврток, од недела повторно дестабилизирање на времето

Редакција

(Фото) Вработени во американската амбасада учеа како се прави ајвар

Редакција