еМагазин

Tag : пендартовски

Македонија ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Во ЕУ не се оди како ничија земја, како дрво без корен, кажа Пендаровски во годишното обраќање

Редакција
Крајно време е да се запрашаме што правиме наспроти културата на заборавот и негрижата која доминира, затоа што за Европа не се битни само судските...