еМагазин

Tag : пензионира

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Како пензиониран доктор од Теарце му го спаси животот на лице кое паднало од бандера

Редакција
Во тетовско Теарце, изминатата недела работник кој паднал од бандера, ја скршил ногата и имал потрес на мозокот. Првата помош, а со тоа најверојатно и...