еМагазин

Tag : Перпетуумобиле секјурити

Бизнис ТОП СТОРИИ

Перпетуумобиле секјурити е еден од добитниците на престижното признание за Македонски квалитет за 2022 година

Редакција
Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија, а под покровителство на претседателот Стево Пендаровски, на 23 декември на свечен настан беа доделени овогодинешните...