еМагазин

Tag : пиратство

Бизнис ТОП СТОРИИ

Реакција на операторите: Обвинувањата на ММА за учество во „пиратство“ се неточни и тендециозни

Редакција
Здружението на информатичко-комуникациски технологии реагира на денешната прес-конференција на Македонската медиумска асоцијација на приватни национални телевизии (ММА) на која тие побараа од надлежните институции да ја...