еМагазин

Tag : Пирс Морган

Забава

(ВИДЕО) Мајк Тајсон ќе одгледува марихуана, со Пирс Морган во живо пушеа џоинт

Редакција
Познатиот телевизиски презентер Пирс Морган пушеше џоинт со поранешниот професионален боксер Мајк Тајсон во живо во подкастот „Hot Boxin“ на Тајсон. Тајсон најави отварање на ранч во...