еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) Мајк Тајсон ќе одгледува марихуана, со Пирс Морган во живо пушеа џоинт

Познатиот телевизиски презентер Пирс Морган пушеше џоинт со поранешниот професионален боксер Мајк Тајсон во живо во подкастот „Hot Boxin“ на Тајсон.

Тајсон најави отварање на ранч во Калифорнија, каде што ќе се одгледува канабис, кој во оваа американска држава е легализиран.

Морган на својот Твитер профил сподели и видео:

Фото/видео: Твитер/Морган

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Бред Пит наполни 55 години: Почна во реклама за Левис, заврши како секс-симбол

Никола Осило

По четири години пауза, се отвора култното „Енџлс кафе“ во Штип

Редакција

(ВИДЕО) Како изгледаше свадбата на Борко и Нина Ристовски

Редакција