еМагазин

Tag : поделба

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Како идеја се претвори во успешна хуманитарна акција: Се подготвува испорака на 20.000 визири на МВР и АРМ, до сега се поделени 10.000 на здравствените работници

Редакција
Акцијата која ја започнавме пред два месеци го достигнува својот врв. Досега со помош на сите хуманитарни луѓе и нивните 3Д печатари поделивме близу 10.000...