еМагазин

Tag : порос

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) еМагазин на Порос: Шармантниот остров во близина на Атина, настанат од два острови

Петре Димитров
Порос важи за еден од најубавите острови во близина на Атина. До него можете да стигнете од пристаништето Пиреја со брз брод за околу 1...