еМагазин

Tag : потпарол

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Почина Атанас Ковачевски

Редакција
Почина поранешниот новинар Атанас Ковачевски, кој работеше како портпарол на ЕВН Македонија. Новинарската и бизнис заедницата утринава ги разбуди неверица и шок, за неговата прерана...