еМагазин

Tag : пратенички групи

Македонија

Шекеринска: За уставните амандмани ќе дискутираме со различни пратеници и пратенички групи

Редакција
За нацрт-амандманите за промена на Уставот, предвидени со договорот за името со Грција, за кои рокот на Владата е 15 дена, министерката за одбрана Радмила...