еМагазин

Tag : претпладне

ЖИВОТ

Претпладне сончево со мала облачност, попладне дожд, грмежи и ветер

Редакција
Времето претпладне ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне ќе биде променливо облачно и нестабилно на повеќе места со пороен дожд, грмежи и...