еМагазин

Tag : принц Хари

Забава ТОП СТОРИИ

Британија во шок: Принцот Хари и неговата сопруга се откажаа од кралските функции, ќе живеат сами во САД

Редакција
Британскиот принц Хари и неговата сопруга војвотката од Сасекс, Меган Маркл се откажаа од кралските функции. Тие соопштија дека ќе заработуваат сами и дека ќе живеат...