еМагазин

Tag : притвое

Македонија ТОП СТОРИИ

Камчев синоќа пренесен во Шутка: Притвор за дел од петмината во „Империја“

Редакција
Орце Камчев и Ненад Јосифовиќ синоќа биле пренесени во истражниот затвор Шуто Оризари, јави „Телма“ чии што репортери ги регистрирале нивното пристигање. Во затворот „Шутка“ синоќа...