еМагазин

Tag : привремени вработувања

Бизнис ТОП СТОРИИ

ЈП Градски паркинг на привремени вработувања ќе потроши 1,2 милиони денари

Никола Осило
ЈП Градски паркинг – Скопје распиша тендер за набавка на услуги – привремени вработувања. Проценетата вредност на договорот без ДДВ е 1.200.000 денари, а главен критериум...