еМагазин

Tag : Просветно дело

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

(Видео) Опасна по живот беше промоцијата на книгата на македонските јутјубери: Дете се онесвести, а родителите доживеаја нервен слом

Силвана Жежова
Револитирани родители, расплакни деца, девојче на кое му се слошило, распродаден тираж за рекордно време од 1.000 примероци на „Нашиот пат“ на македонските јутјубери Марко...