еМагазин

Tag : Рамни Габер

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Жителите на Рамни Габер го заклучиле објектот каде што требало да се гласа

Редакција
Жителите на скопско Рамни Габер нашле оригинален начин како да изразат револт од актуелниот градоначалник. Имено, тие го заклучиле и го сокриле клучот од објектот...