еМагазин

Tag : санкционирани возачи

Локално

Во Скопје 379 санкционирани возачи, 101 ја пречекориле брзината

Редакција
На територијата на град Скопје изречени се вкупно 379 санкции, меѓу кои 101 за пречекорување на дозволената брзина на движење, во текот на вчерашниот ден...