еМагазин

Tag : семејна

Македонија

Приведени девет лица за престрелката во Куманово

Редакција
Надлежен јавен обвинител од кумановското Основно јавно обвинителство и увидни екипи од Министерството за внатрешни работи извршија увид на местото во Куманово каде што вчера