еМагазин

Tag : штала

Локално

Му ја запалила шталата на соседот

Никола Осило
Надворешната канцеларија за криминалистички работи Свети Николе поднесе кривична пријава против С.А.(79) од село Дорфулија, општина Лозово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело