еМагазин

Tag : Снежана Кнежевиќ

Балкан

Ќе биде разрешена директорката на училиштето „Владислав Рибникар“ каде ученик уби девет ученици и чувар

Редакција
Српската просветна инспекција предложи да се разреши директорката на белградското основно училиште „Владислав Рибникар“, Снежана Кнежевиќ и управниот орган на таа институција каде на почетокот...