еМагазин

Tag : Снежана Манев

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила Снежана Манев, која е избрана за претседател на Основниот суд Куманово

Редакција
Со девет гласа за и еден против, вчера Судскиот совет ја избра судијката Снежана Манев за претседател на Основниот суд во Куманово. Таа беше единствениот...
Македонија

Судијката Снежана Манев избрана за претседателка на Основниот суд во Куманово 

Редакција
Судскиот Совет денеска ја избра судијката Снежана Манев за претседателка на Основниот суд во Куманово. Со девет гласа за и еден против, Манев беше избрана,...