еМагазин

Tag : снима

Македонија

МВР: Ако некој Ве снима на утрешниот референдум пријавете

Редакција
Министерството за внатрешни работи апелира до граѓаните, политичките партии и нивните симпатизери, во текот на утрешниот ден да ги почитуваат законите, да се воздржуваат од...