еМагазин

Tag : соживот

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер за орлите на Груби: „Орелски крилја как да си метнех и во Северна да си прелетнех…“

Редакција
„Летањето“ на орлите од страна на преставници на коалциониот партнер на СДСМ, ДУИ, предизвика лавина од реакции на социјалните мрежи. Ви пренесуваме дел од реакциите...