еМагазин

Tag : Спасов

Македонија ТОП СТОРИИ

Министерството за правда ќе бара екстрадиција на убиецот Игор Спасов од Бугарија

Редакција
Министерството за правда во тек на наредните денови ќе ја комплетира потребната документација за поднесување барање за екстрадиција на Игор Спасов, осудениот поранешен припадник на...