еМагазин

Tag : Специјално јавно обвинителство

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Ќе простат ли граѓаните евентуална амнестија за Мијалков, Груевски и останатите?

Редакција
По исклучувањето на Сашо Мијалков, Никола Тодоров и пратениците кои гласаа за уставните измени од партиските структури на ВМРО-ДПМНЕ, но и најавата на премиерот Зоран...