еМагазин

Tag : Спираки

Балкан ТОП СТОРИИ

И друга грчка европратеничка лакома како Ева Каили

Редакција
Освен сега веќе поранешната европратеничка од ПАСОК, Ева Каили, под истрага за измама е уште една европратеничка од Грција, Марија Спираки од владејачката Нова демократија,...