еМагазин

Tag : стишување

Македонија ТОП СТОРИИ

Филипче: Епидемијата со корона вирусот во државата полека се стишува

Редакција
Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес конференција информираше дека епидемијата со корона вирусот во државата полека се стишува, а тоа се гледа преку...