еМагазин

Tag : тага

ЖИВОТ

Сочувство од Иванов: Со неверување и длабока тага ја примив веста за трагичната смрт на нашата драга Беличанец

Редакција
Претседателот Ѓорге Иванов упати сочувство до семејството на актерката Билјана Беличанец по повод нејзината трагична смрт. – Со неверување и длабока тага ја примив веста за...