еМагазин

Tag : Тетовската болница

Македонија

Хируршкото одделение од Тетовската болница демантира дека имало напад на пациент од лекар

Редакција
Од хируршкото одделение при Клиничка болница Тетово демантираат дека се случил напад од страна на лекар врз пациент. Според нивните тврдења немало физички напад. -Дежруната...