еМагазин

Tag : Тони Блер

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Заев во Атина се сретна со поранешниот британски премиер Тони Блер

Редакција
Договорот од Преспа е големо достигнување, бидејќи донесе решение за двата народи, но и за целиот регион и за Европа, било истакнато на средбата на...