еМагазин

Tag : Тони Поповски

Македонија ТОП СТОРИИ

Поповски: Барам прочка од сите Вас, кои изминативе три децении ги убедував дека ЕУ е синоним за вредности

Редакција
Првиот министер за животна средина, Тони Поповски, го отфрла со голема резигнација. „Јас сум човек кој над 30 години во континуитет, со страст и верба,...