еМагазин

Tag : Тонои Трајковски

Македонија ТОП СТОРИИ

Тони Трајковски не дојде на судењето за „Космос“ бидејќи бил нападнат: Судијата бара полицијата да го доведе

Редакција
Во полицијата синоќа околу 23.35 часот Тони Трајковски пријавил дека во Скопје на пешачка патека во близина на болница, по претходна вербална расправија со две...