еМагазин

Tag : тренинзи

Спорт ТОП СТОРИИ

Сите детали: Каков ќе биде протоколот за спортските тренинзи

Редакција
Согласно олабавување на рестриктивните мерки, Владата издаде протокол за тренинг на спортисти во поединечни спортови. Согласно препораките, организацијата на тренинзите е дозволена единствено во спортски...