еМагазин

Tag : Три Чешми

Локално ТОП СТОРИИ

Воземирувачко видео од местото на сообраќајката кај Три Чешми во која загина 37-годишен маж од Гевгелија

Редакција
Во сообраќајката на клучката кај Три Чешми, каде се спојуваат експресниот пат кон Штип и автопатот Штип-Миладиновци, загина 37-годишен маж од Гевгелија. Телевизијата Телма објави...
Локално ТОП СТОРИИ

37-годишен маж од Гевгелија е жртвата во сообраќајката на клучката кај Три Чешми

Редакција
Возачот на автомобилот марка „голф“ со гевгелиски регистерски таблички загинал на местото при судир со тешко товарно возило на клучката кај Три Чешми, каде се...