еМагазин

Tag : ттц гранд плаза

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

Редакција
Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории. Оваа се најуспешните спа хотели:    ТЦЦ- Гранд Плаза...