еМагазин

Tag : Љубе Рајевски

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Почина долгогодишниот директор и член на УО на НЛБ банка, Љубе Рајевски

Редакција
По тешко боледување почина Љубе Рајевски, кој беше долгогодишен директор и член на Управниот одбор на НЛБ банка. За време на неговиот работен век придонесе...