еМагазин

Tag : Љубица Спасковска

Македонија ТОП СТОРИИ

Членот на македонскиот дел од мешовитата Комисија со Бугарија, Спасковска се огради и ги осуди изјавите на Заев

Редакција
Љубица Спасковска, член на македонскиот дел од мешовитата Комисија со Бугарија на Фејсбук се огради од изјавите на премиерот Зоран Заев, дадени во интервју за...