еМагазин

Tag : удавиле

Македонија ТОП СТОРИИ

Двајца повозрасни македонски туристи се удавиле на плажата Спиле, кај Драч

Редакција
Двајца повозрасни македонски туристи денеска напладне се удавиле на плажата Спиле, кај албанскиот пристанишен град Драч. – Околу 11:25 часот на плажата Спиле, двајца македонски...