еМагазин

Tag : ума турман

Свет

 (Фото) Славната Ума Турман со подршка на протестите на „жолтите елеци“

Редакција
Актерката Ума Турман на својот Инстаграм профил сподели фотографија од вчерашниот протест на „жолите елеци“ во Париз. Фотографијата е направена во близина на црквата Saint-Augustin....