еМагазин

Tag : УМС

Македонија ТОП СТОРИИ

Катарза или агонија: Мицкоски се „сликаше“ со младите, а тие му поднесуваат оставки

Редакција
Младите се најголемата сила, а УМС најважниот чувар на нашите идеали. Да живее ВМРО ДПМНЕ, да живее Македонија!, напиша на својот Фејсбук профил лидерот на...