еМагазин

Tag : Универзитетска клиника за детски болести

Бизнис ТОП СТОРИИ

Универзитетската клиника за детски болести вработува 46 лица, плата од 19.200 денари

Редакција
ЈЗУ Универзитетската клиника за детски болести Скопје објави оглас за вработување на 40 медицински сeстри, 1 фармацевтски техничар и 5 лаборантски техничари на неопределено време....