еМагазин

Tag : Љупчо Велески

БАШ НИ Е ЌЕФ

Витаминка и оваа година учесник на саемот во Келн

Редакција
Започна најголемиот и најважен саем за кондиторски производи и закуски, ISM во Келн, Германија, а Витаминка и оваа година е присутна со целосниот свој асортиман...